sobota, 22 sierpnia 2015

Radość (z) tworzenia


Pewnego dnia coś zrobisz, coś zobaczysz albo wpadniesz na pomysł, który pozornie pojawi się znikąd. I poczujesz, że coś w tobie drgnęło, jakieś ciepło w piersi. Kiedy tak się stanie, nie wolno ci tego zignorować. Otwórz umysł i podążaj za tym pomysłem. Podtrzymuj płomień. A wtedy na pewno znajdziesz swój ogień. 

/Beth Hoffman – Lato w Savannah/

***

Anna pochodzi z Pomorza. Jest utalentowaną, sympatyczną, pełną entuzjazmu i uśmiechu kobietą. Osobą wyjątkową czyni ją to, iż jej praca jest jednocześnie jej pasją.
 "Maluję, filcuję, tkam, szyję, wyplatam…jest to moja wielka pasja, a jednocześnie sposób na życie (...) Fascynujące jest to, iż w pracy z wełną i jedwabiem nie ma możliwości wykonania dwóch identycznych rzeczy, gdyż filcowanie na mokro rządzi się swoimi prawami (...) I ta niepowtarzalność jest tym, co mnie w mojej pracy fascynuje i pociąga" - mówi sama o sobie.
Przed obiektywem zachowywała się naturalnie i spontanicznie. Delikatna i subtelna, jak zaprojektowany i wykonany przez nią szal, który prezentuje na fotografiach, pozwoliła zatrzymać swój serdeczny uśmiech w nadmorskim kadrze.
Podążajcie za marzeniami, nie bójcie się działać i tworzyć, gdyż piękny jest człowiek czyniący coś z pasją.

O Ani i jej unikatowych pracach możecie poczytać tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz