poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Barwy marzeń

Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć

Gdy spadają jak liście
Kartki dat z kalendarzy
Kiedy szaro i mgliście
Trzeba marzyć
W chłodnej, pustej godzinie
Na swój los się odważyć
Nim twe szczęście cię minie
Trzeba marzyć
W rytmie wietrznej tęsknoty
Wraca fala do plaży
Ty pamiętaj wciąż o tym
Trzeba marzyć
Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć

/Jonasz Kofta/

***

Każdy z nas ma marzenia. Dzięki nim życie staje się bardziej kolorowe i treściwe, niejednokrotnie to właśnie one nadają naszym dniom sens, dodając nam energii i sprawiając, że chcemy iść naprzód drogą, u celu której czeka nagroda - radość i satysfakcja.
Kasia ma szczęście spełniać swoje marzenia każdego dnia, przy okazji dając powody do radości swoim klientom. Jest kobietą odważną, pełną temperamentu i pomysłów, które z zapałem wprowadza w życie.
Jest kreatywną stylistką, wizażystką i projektantką odzieży, właścicielką Atelier Ambris. Dzięki swojej działalności i odwadze potrzebnej do realizacji marzeń tworzy coś wyjątkowego - pracując dla siebie i klientów, dbając o najdrobniejsze szczegóły, dzień po dniu projektuje szczęście.

O Kasi i jej wielobarwnej pracy i pasji przeczytacie tutaj.

A obiektyw otulił Kasię w Jastarni, gdzie pracowała i wypoczywała. Na zdjęciach prezentuje się w pięknym błękitnym szalu autorstwa Ani, którą już poznaliście w poprzednim wpisie.

Pewne dźwięki, obrazy, słowa, zdarzenia, niczym podmuch wiatru pozwalają odkryć, że w sercu nadal tli się płomień. Płomień pełen pasji i pragnień, który pokazuje, jak bardzo żywe są nasze marzenia. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz