niedziela, 11 stycznia 2015

Małe szczęście


Szczęście ma oczy błękitne
I uśmiech jak pyszny rogalik
Wiatrem włoski rozwiane
Zimą na szyi szalik

Dwie małe rączki i nóżki
W główce beztroskie marzenia
Czasem łzy na policzkach
Serce ogromne jak ziemia

Szczęście co dnia rano wstaje
By uczyć szczerej miłości
Kwitnie jak chabry na wiosnę
I Twoje imię nosi

/Imię szczęścia, AJ/

***

Fotografowanie dzieci to trudna praca. Wymaga mnóstwa cierpliwości, opanowania i odpowiedniego podejścia. Nie każde dziecko czuje się dobrze w otoczeniu fotograficznych lamp, w towarzystwie osób, których dotąd nie znało, w miejscu, w którym wcześniej nie było. Dlatego przy wykonywaniu zdjęć dzieci bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniego klimatu, w którym malec poczuje się na tyle dobrze, by zachowywać się zwyczajnie i naturalnie, zechce się bawić, zainteresować nową sytuacją i oswoić z nią.
Kiedy naturalność dziecka da się odpowiednio uchwycić, powstają kadry pełne magii, łączące w sobie prostotę i piękno.

Wybierając sesję fotograficzną Waszego dziecka w Studio Photo Design otrzymacie coś więcej niż oferowaną ilość artystycznie przygotowanych zdjęć. Wejdziecie na chwilę do świata widzianego oczyma dzieci. Zatrzymacie się w pędzie codzienności. Znajdziecie okazję, by wraz z Waszą pociechą beztrosko i spontanicznie się pośmiać. Dostaniecie fotografie, w których zawarte będzie to, co najważniejsze - uchwycone na zawsze szczęście.


Poznajcie Blankę. Widok tej uroczej istotki potrafi wywołać w sercu radość i wzruszenie. Patrząc na jej zdjęcia ma się ochotę żyć i uśmiechać.
Blanka doskonale czuje się przed obiektywem, dlatego praca z nią była prawdziwą przyjemnością. Powstało mnóstwo pięknych ujęć, które pokażemy również w kolejnych wpisach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz