wtorek, 6 stycznia 2015

Chwile pełne magii


Świeciła gwiazda na niebie
srebrna i staroświecka.
Świeciła wigilijnie,
każdy ją zna od dziecka.

Zwisały z niej z wysoka
długie, błyszczące promienie,
a każdy promień - to było
jedno świąteczne życzenie.

I przyszli - nie magowie
już trochę podstarzali,
lecz wiejscy kolędnicy,
zwyczajni chłopcy mali.

Chwycili w garść promienie,
trzymając z całej siły.
I teraz w tym rzecz cała,
by się życzenia spełniły.

/Gwiazda, Leopold Staff/


***

Święto Trzech Króli, za oknami śnieg, w domach nadal goszczą choinki i unoszą się wciąż świąteczne zapachy. Wszystko to sprawia, że magia Bożego Narodzenia trwa, a wielu chciałoby ją zatrzymać jak najdłużej. Także my, wpasowując się w specyficzny nastrój tego wyjątkowego czasu, nie zapominamy o świętach, ich kolorach, aromatach i pięknej atmosferze. 
Chcemy Wam dziś zaproponować kilka uroczych, radosnych kadrów z sesji fotograficznej małej Uli, wykonanej w ciepłym domowym zaciszu sprzyjającym pracy z dzieckiem.


Dziecko to prawdziwy i najważniejszy dar dla rodziców. Większość z nich chciałoby zachować jak najwięcej pełnych emocji chwil, które dzięki dziecku przeżywają. Fotografie maleństw to nie tylko okruchy czasu zatrzymanego na zawsze, ale również pamiątki, do których w różnych momentach życia powrócić mogą nie tylko rodzice, ale również one same, dzieci. Niezależnie od tego w jakim są wieku, ich wyjątkowość zachowana na pięknie wykonanym zdjęciu, zawsze będzie wzruszała, wywoływała radość, budziła mnóstwo wspomnień.
Dlatego warto w prosty i jednocześnie magiczny sposób zachować kruche, ważne i pełne wrażeń chwile z życia naszych pociech na fotografiach.


Oto zimowo świąteczne zdjęcia Ulki:Rodziców zainteresowanych klimatycznymi fotografiami dzieci w każdym wieku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz