wtorek, 29 września 2015

Wymarzony ślub


„Jednak istnieją w życiu sprawy, które - bez względu z której strony byśmy na nie patrzyli - są zawsze tak samo ważne dla wszystkich. Miłość jest jedną z nich.”

/P. Coelho/

***

Dzień ślubu to zazwyczaj jeden z najważniejszych momentów w życiu ludzi, pragnących połączyć swoje losy. To, jak będzie wyglądał, narzeczeni planują na długo przed uroczystym biciem kościelnych dzwonów lub dźwięków marsza weselnego w Urzędzie Stanu Cywilnego. Zwykle wiąże się z tym mnóstwo spraw,
z których każda zdaje się być ważniejsza od drugiej, ślubnej oprawie towarzyszy cała gama emocji,
a Państwo Młodzi starają się, by ten jedyny dzień emanował magią, zachwycił zaproszonych gości i pozostał w pamięci wielu, a przede wszystkim ich samych.
Możliwości, by dzień ślubu uczynić wyjątkowym istnieje całe mnóstwo, jednak zazwyczaj najbardziej cieszy i satysfakcjonuje coś, co sami wymyślimy, wykreujemy i wprowadzimy w życie.
Małgosia, dziewczyna z artystyczną duszą, postanowiła swój ślub i wesele opleść piękną turkusową barwą. Począwszy od delikatnych akcentów stroju ślubnego, a skończywszy na detalach, cała oprawa najpiękniejszego w jej życiu dnia, została dokładnie przemyślana, zaplanowana i zrealizowana. Efekt tych działań wypadł naprawdę imponująco.
Jak wyglądali Małgosia i jej mąż, Michał, ślubując sobie miłość, zobaczycie wkrótce.
Dziś mamy dla Was drobiazgi i detale, dzięki którym początek ich wspólnej drogi fascynował oraz pięknie dopełniał całości ceremonii i weselnej zabawy.
Zaproszenia ślubne, winietki, tablica z rozmieszczeniem gości przy stołach, karteczki z imionami, zawieszki na butelki i mnóstwo innych dodatków, powstały najpierw w myślach Małgosi. Swoje pomysły przedstawiła Remigiuszowi, który wykonał projekty graficzne, a następnie je zrealizował.
Dopełnieniem wszystkiego były drobiazgi w postaci kwiatów, wstążek, szklanych flakoników, lampionów itp.
Również wielu z Was, stojących na progu nowej drogi życia, może sobie wymarzyć ten wyjątkowy dzień i zaprojektować go krok po kroku.Wystarczy chcieć!
Oto efekty pomysłowości Małgosi oraz kreatywności i talentu grafika.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz