wtorek, 28 maja 2013

uśmiech dziecka


(:     KONKURS     :)

Dzień Dziecka


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie z okazji nadchodzącego 
Dnia Dziecka.

Cztery schody do nagrody:

3. Udostępnij informację o konkursie na swoim profilu na Facebooku.
4. Przyślij zdjęcie swojego uśmiechniętego dziecka, podając imię i wiek dziecka, na adres mailowy: remigiusz@dettlaff.com.pl*w konkursie mogą wziąć udział rodzice dzieci w wieku od 0-5 lat oraz od 6-10 lat, w każdej kategorii wiekowej zostanie wybrana jedna fotografia dziecka;
nagrodą w konkursie będzie do wyboru: portret dziecka drukowany na płótnie w formacie A4 lub sesja fotograficzna dziecka w plenerze; wyniki konkursu zostaną opublikowane na w/w profilu facebookowym i blogu 3 czerwca br.


*przysyłając zdjęcie dziecka wyrażasz zgodę na publikację wizerunku dziecka na profilu photo design oraz na blogu beauty-in-color.blogspot.com.

Powodzenia!


Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu jutrzejszym, 4 czerwca, prosimy o jeszcze troszkę cierpliwości i wyrozumiałości :)


4 komentarze:

 1. Piękna pamiątka zarówno dla dziecka jak i rodzica będzie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochani, mamy już kilka niezwykle sympatycznych zdjątek dzieciaczków, oby tak dalej! Przypominamy - aby zdjęcie dziecka mogło brać udział w konkursie należy polubić stronę photo design, blog oraz koniecznie udostępnić informację o konkursie na swoim profilu facebookowym. Zachęcajcie znajomych! Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja bym nie mógł podesłać swojego?... w końcu też jestem dzieckiem, tyle, że nie maleńcuk :))) nasumi

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście, że mógłbyś, nareszcie zobaczę jak wygląda mój ulubieniec :)))

  OdpowiedzUsuń