niedziela, 31 sierpnia 2014

Dzień Bloga


(...) dla nas, piszących, pisanie jest za każdym razem szaleńczą, ekscytującą przygodą, przeprawą malutkim czółnem przez pełne morze, samotnym szybowaniem w kosmos.

/Herman Hesse/


Jak świętować to świętować! Skoro już jest okazja i blogi mają swój dzień, jakoś tak wbrew własnym wewnętrznym przekonaniom (bo nigdy przedtem tego nie robiłam), postanowiłam ów dzień uczcić symbolicznie wzmianką maleńką, że blogowałam, bloguję i blogować będę, bo mi z tym po prostu dobrze.
A jeśli przy okazji mogę się tym blogowaniem podzielić z Wami jak przysłowiową kromką chleba i gdy wiem, że ten chleb komuś smakuje, to co tu dużo mówić - jestem bloggerką spełnioną. Nie muszą mnie czytać miliony, nie zależy mi na sławie, nie pcham się do konkursów na najlepszego "podawacza określonych treści". Zwyczajnie robię to, co kocham. To, co sprawia, że lżej mi się oddycha. To, co wywołuje we mnie radość.
Ja - ta "od pióra", połowa blogowego teamu, nie mogłabym jednak w pełni realizować jakichkolwiek zamierzeń bez części "od pędzla", czyli artysty, bez którego prac ten blog nie byłby tym, czym jest. Dzięki świetnej współpracy opartej na zrozumieniu, przyjaźni i ukochaniu sztuki możemy podarować Wam coś wyjątkowego, nie tylko słowa, fotografie, obrazy i wszelkie inne prace artystyczne, ale przede wszystkim cząstkę nas samych. Coś ma sens tylko wówczas, gdy można się tym dzielić, a radość z dawania jest po stokroć pełniejsza niż ta z otrzymywania.
Tak więc w Dniu Bloga postanowiliśmy złożyć sobie życzenia nieustającej weny twórczej, a Wam, byście o nas nie zapominali, często odwiedzali nasze artystyczne ścieżki i wraz z nami cieszyli się otaczającym nas pięknem we wszystkich jego wymiarach i znaczeniach.

Przy okazji wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasz nowy FP na facebooku - odwiedźcie kolorowy świat ręcznie malowanych AR-T-shirtów, które pasują każdemu. 
Zapraszamy Was do polubienia strony, polecania jej znajomym, do udziału w konkursach i przede wszystkim do zakupu i noszenia naszych wyjątkowych koszulek, w których każdy będzie AR-T!
1 komentarz: