niedziela, 7 grudnia 2014

Pomysł na prezent


Dawanie samo w sobie jest doskonałą radością.

/Erich Fromm/

***

Grudzień to czas oczekiwania na najpiękniejsze święta w roku. Zimowa aura, czasem, choć niestety, coraz rzadziej, delikatny biały puch, specyficzne dla tego miesiąca zapachy, zieleń choinek, swoista magia unosząca się w powietrzu - wszystko to sprawia, że cały miesiąc staje się wyjątkowy.
Boże Narodzenie to nie tylko bardzo ważny czas duchowy, ale również tradycja związana z obdarowywaniem się prezentami. W otulonych ciepłem i radością świątecznych dniach, każdy powinien otrzymać jakiś dar, choćby drobiazg, coś, co sprawi, że poczuje się inaczej niż zwykle. 
Najpiękniejsze prezenty to te, które są podarunkiem prosto z serca, które rozkwitają uśmiechem na twarzy i malują w oczach wzruszenie.
Już dziś życzymy Wam mnóstwa prezentowych inspiracji i pomysłów, a jeśli wciąż nie wiecie, czym ucieszyć najbliższych, mamy dla Was propozycje sercem malowane - koszulki inne niż wszystkie. 
Wysoka jakość koszulek oraz piękne, ręcznie malowane napisy i elementy graficzne, tworzą AR-T -shirty, których nie znajdziecie w żadnym tradycyjnym sklepie.

Serdecznie zapraszamy na AR-T-ową stronę na facebooku: https://www.facebook.com/artshirty. Znajdziecie tam wszelkie szczegóły dotyczące naszych koszulek.

A oto nasza AR-T-owa seria świąteczna:

Wszystkich zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 

1 komentarz: