sobota, 21 grudnia 2013

magia chwil i wspomnień


Co było to było, co może być - jest
A będzie to co będzie
Lecz zawsze to miło, że nie brak nam miejsc,
Do których wracamy pamięcią (...)

/Szanujmy wspomnienia, Skaldowie/

***

Nie tylko nadchodzące święta mogą stanowić początek niezwykłych wspomnień, które na wszelkie sposoby będziemy chcieli zachować w pamięci. Drogie nam chwile zazwyczaj na długo zakorzeniają się w sercach i rozkwitają pod wpływem myśli, rozmów, czasu, który mknąc wciąż naprzód, niezmiennie jest naznaczony śladami tego co było, zachwyciło, zaczarowało.
To ważne, by w biegu życia odnaleźć zwykły-niezwykły moment na zatrzymanie się, zamyślenie, powrót do ścieżek przedeptywanych z radością i sentymentem. Pochylić głowę np. nad albumem złożonym z najdroższych chwil, nie wstydzić się łzy w kąciku oka, uśmiechnąć do kogoś siedzącego obok, być blisko tego, co najważniejsze.

Jeśli kochacie wspomnienia nie pogubcie ich w pędzie codzienności. Dajcie im dom, którego okna otwierać się będą na nieprzemijające szczęście.
Jeśli macie wyjątkowe dla Was fotografie i chcielibyście złożyć z nich bukiet niezwykłych wspomnień - napiszcie. Niechaj święta, urodziny, imieniny i inne rocznice będą okazją ku temu, by sprawić sobie lub komuś drogiemu fantastyczną niespodziankę.
A w prezencie od autora niepowtarzalnych albumów dostaniecie kubeczek z wybranym przez siebie zdjęciem. Zapraszamy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz