wtorek, 3 września 2013

powakacyjne impresje

Wakacje oddaliły się za horyzont wspomnień i, mimo że lato niezmiennie trwa, czas powrócić do pracy i dzielenia się z Wami wielowymiarowym pięknem. Wrzesień - choć jest przedsmakiem jesieni - wciąż zachęca do delektowania się słońcem, wiatrem i niezwykłością barw, do spacerów, aktywności i radości z drobiazgów. Korzystajcie więc z dobrodziejstw tego ciepłego miesiąca i nie zapominajcie zaglądać na kolorowe karty bloga, by - być może - odnaleźć tutaj to, co ucieszy, rozbawi, zachęci do refleksji.

***

Zapraszamy Was dziś do obejrzenia pierwszej części uroczej sesji fotograficznej małej Oliwki, której wyjątkowy uśmiech zachwycił nas w ogłoszonym w czerwcu konkursie."Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie. "

/Julian Ejsmond/


* Zdjęcia zostały wykonane na gostyńskim Rynku - serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do uwieczniania uśmiechów swoich pociech na pięknych fotografiach (kontakt mailowy w zakładkach).
4 komentarze:

 1. już myślałem, że zasnęłaś niedźwiedziem...a Natana sesja to gdzie je? :)))nasumi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. będzie będzie, powolutku :) idą zmiany, muszę tylko ocknąć się z tego wakacyjnego letargu :) cieszę się, że jesteś :)))

   Usuń
 2. Przepiękne zdjęcia. Jestem pod wielkim wrażeniem. Gratuluję talentu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) Zapraszam na sesję oraz na stronę: http://dettlaff.com.pl/

  OdpowiedzUsuń