niedziela, 5 stycznia 2014

karty zwykłych dni


KALENDARZ

Otwiera życia kolejny rozdział,
nowy kalendarz, a w nim pytanie,
ile i jakich będzie miał dni
i co się z tobą w tym roku stanie?

Masz swoje plany, postanowienia,
chciałbyś odgadnąć co zapisane,
byś mógł odwrócić pechowy los,
lecz kartki milczą zaczarowane.

Kiedy w tej ciszy się zastanawiasz,
czy tylko biernie masz kartki zrywać, 
wiedz, że kalendarz wyznacza czas,
na swoje życie sam musisz wpływać.


/żródło - wiersze.kobieta.pl/

***

Nowy rok, nowe możliwości, nowe zdarzenia i dni, których dróg nie znamy, ale życzylibyśmy sobie, by były proste i dobre. Niezależnie od tego czy liczymy upływający czas, czy też pozwalamy mu płynąć swobodnie, przyjmując od życia to, co ze sobą niesie, od dawien dawna towarzyszą nam kalendarze. Te duże, te małe, kolorowe, stonowane, proste i bardziej złożone. Ich wybór jest ogromny, ale najbardziej sympatyczne wydają się być te, na których możemy uwiecznić zdarzenia i wspomnienia. Ubierając kalendarz w zdjęcia naszych bliskich, karty zwykłych dni nabierają barw i znaczenia, stają się wyjątkowe, miłe dla oka i serca.

Jeśli chcielibyście rozpocząć rok z kalendarzem, który będzie nie tylko wyznaczał daty kolejnych dni, ale dodatkowo nada upływającym miesiącom osobistego, ciepłego znaczenia, zachęcamy Was do zapoznania się z kilkoma propozycjami.


 * kalendarz jednostronicowy rodzinny (może zawierać fotografie rodzinne ułożone wg Waszego uznania oraz wszystkie najważniejsze rodzinne święta, ważne daty odpowiednio wyróżnione).* kalendarz  jednostronicowy ze zdjęciami Waszego dziecka (wybieracie ulubione fotografie dzieci, zaznaczacie ważne dni, dodatkowo można w kalendarzu umieścić ulubiony cytat, wiersz, grafikę).* kalendarz jednostronicowy firmowy (może zawierać motywy związane z wykonywanym przez Was zawodem, pasją, ważne daty tematycznie powiązane z  konkretną branżą).Wszystkich zainteresowanych takimi i podobnymi kalendarzami prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 
Nie czekajcie, najlepszy czas na wyjątkowe prezenty dla siebie i bliskich jest TERAZ!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz